چگونه اثر انگشت های بیشتری را به کمک سنسور تاچ ایدی در ایفون و ایپد اضافه کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 40

امروز قصد داریم در جاست تک ، به شما کاربران عزیز اموزش دهیم که چگونه با توجه به نیاز خود بیش از یک اثر انگشت را در ایفون و یا ایپد ثبت و اضافه کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

اما همانطور که مطلع می باشید ، از زمانیکه اپل قابلیت تاچ ایدی را به دیوایس های خود اضافه کرده است ، این اجازه را به کاربران می دهد تا بتوانند به کمک اثر انگشت خود قفل دیوایسشان را باز کنند و همچنین کاربران می توانند از طریق ان هویت خود را در فروشگاه نرم افزاری اپ استور و خرید هایی که از طریق اپل پی انجام می دهند را شناسایی و تایید کنند .

اما اگر دقت کرده باشید ، زمانیکه شما برای اولین بار دیوایس خود را راه اندازی می کنید ، دیوایس از شما می خواهد تا یکی از اثر انگشت های خود را از طریق تاچ ایدی ثبت کنید تا از این پس شما بتوانید پس از راه اندازی دیوایستان ، از اثر انگشت خود برای باز کردن قفل دیوایس و سایر موارد استفاده کنید . همچنین ، شما می توانید پس از انجام مراحل راه اندازی ، تا پنج اثر انگشت را در دیوایستان ثبت کنید . در واقع ، ثبت بیش از یک اثر انگشت در دیوایس این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند در زمانیکه بعنوان مثال سطح انگشتشان کثیف می باشد و یا حالت دستشان بگونه ای می باشد که تنها می توانند از انگشتی مانند شصت استفاده کنند ، بسیار مفید خواهد بود .

به همین منظور ، اکثر کاربران ترجیح می دهند تا هر دو انگشت شصت و انگشت سبابه را بعنوان اثر انگشت خود انتخاب کنند ، اما شما می توانید در صورت نیاز هر انگشتی را که می خواهید تا بعنوان یک اثر انگشت در دیوایستان ثبت شود ، اضافه کنید . در همین راستا ، شما می توانید در ادامه اموزش ثبت بیش از یک اثر انگشت در ایفون و ایپد خود را مشاهده کنید .

و اما اموزش ثبت بیش از یک اثر انگشت به کمک سنسور تاچ ایدی در ایفون و ایپد :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را باز کرده و به قسمت Touch ID & Passcode مراجعه کنید .
  2. حال می بایست رمز عبور خواسته شده را در صفحه ی Enter Passcode وارد کنید .
  3. سپس می بایست در بخش FINGERPRINTS برروی گزینه ی ابی رنگ Add a Fingerprint تپ کنید .
  4. اکنون می بایست زمانیکه دیوایس از شما درخواست ثبت اثر انگشت را کرد ، انگشت خود را برروی دکمه ی هوم قرار داده تا تاچ ایدی بتواند اثر انگشت شما را ثبت کند . (برای انجام اینکار می بایست انگشت خود را چندین بار برروی دکمه ی هوم در زوایای مختلف قرار دهید تا خط های قرمز در صفحه نمایش کامل شوkد)
  5. سپس می بایست در صفحه ی Adjust Your Grip ، برروی گزینه ی Continue تپ کنید .
  6. حال دیوایس از شما می خواهد تا گوشه های انگشت خود را برروی دکمه هوم قرار دهید تا دقت نمونه برداری دقیق تر شود .
  7. در پایان ، پس از نمایش پیغام Complete ، می بایست برروی گزینه ی Continue تپ کنید .

بیاد داشته باشید که ، برای مدیریت و مشاهده های تعداد اثر انگشت های ثبت شده در دیوایستان ، می بایست به مسیر Settings > Touch ID & Passcode مراجعه کرده و در پخش FINGERPRINTS تعداد اثر انگشت های ثبت شده خود را مشاهده کنید .

همچنین ، می توانید با تپ کردن کردن برروی هر یک از اثر انگشت های خود در بخش FINGERPRINTS ، نام ان را تغییر دهید و یا ان ها را در صورت عدم نیاز با تپ کردن برروی گزینه ی Delete Fingerprint حذف کنید .

ترفند : اگر شما چندین اثر انگشت را در دیوایستان ثبت کرده اید و خواستار ان هستید تا مطلع شوید که هر اثر انگشت مطعلق به کدام انگشتتان است ، می بایست تنها انگشتتان را برروی دکمه ی هوم قرار دهید تا رنگ گزینه ی اثر انگشت شما تیره شود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 24 تير 1397 - 18:49
قدرت گرفته از نیلوبلاگ