سرعت و قدرت : تبلیغ جدید ایفون X اپل که قدرت تراشه ی A11 Bionic را برجسته می کند

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 22

<strong>سرعت</strong> و <strong><strong>قدرت</strong></strong> : <strong>تبلیغ</strong> <strong>جدید</strong> <strong>ایفون</strong> X <strong>اپل</strong> که <strong><strong>قدرت</strong></strong> <strong>تراشه</strong> ی A11 Bionic را <strong>برجسته</strong> می <strong>کند</strong>

اگر شما هم خواستار مشاهده ی اخرین تبلیغ شرکت اپل هستید که در ان سعی شده است تا سرعت و قدرت تراشه ی A11 Bionic نمایش داده شود ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، حتما هر شخصی می داند که چگونه ایفون ها به لطف پردازنده های قدرتمندی که در خانه (توسط اپل) طراحی شده اند ، سریع می باشند و در همین راستا بازاریابی شرکت اپل هم به دور از برجسته کردن سرعت و قدرت این پردازنده ها نمی باشد ، بلکه این شرکت همواره سعی دارد تا این امر را بعنوان یکی از بزرگترین ویژگی های سخت افزاری در دیوایس های خود به رخ همگان بکشد .

در همین راستا ، باید بگوییم که در یک ویدئوی تبلیغاتی جدید که بطور صریح با عنوان Unleash نامیده شده است ، در روز چهارشنبه و در کانال رسمی یوتیوب اپل منتشر شده است و این شرکت سعی دارد تا مخاطب را در رابطه با چگونه قدرتمند بودن این پردازنده ها به چالش بکشاند .

و اما در اینجا می توانید این تبلیغ را مشاهده کنید :

لازم به ذکر است که این ویدئوی تبلیغاتی ، یکی دیگر از ویدئو های عالی از سوی اپل همراه با افکت های بصری بی نظیر می باشد .

همچنین ، در این تبلیغ از موزیک Movement توسط Oliver Tree استفاده شده است و همینطور صحنه هایی از Vainglory 5V5 اتخاذ شده است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 8 مرداد 1397 - 3:40
قدرت گرفته از نیلوبلاگ