چگونه اهنگ های تکراری در ایتونز ۱۲ و نسخه های پس از ان را پیدا کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 32

<strong>چگونه</strong> <strong>اهنگ</strong> <strong><strong>های</strong></strong> <strong>تکراری</strong> در <strong>ایتونز</strong> 12 و <strong>نسخه</strong> <strong><strong>های</strong></strong> پس از ان را <strong>پیدا</strong> <strong>کنیم</strong> ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز اهنگ های تکراری در ایتونز را پیدا و مشاهده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که ایتونز یک روش ساده برای پیگیری و پیدا کردن اهنگ های تکراری در یک لایبری موزیک را ارائه می دهد . بنابراین ، اگر شما هر چند وقت یکبار در هنگام گوش دادن به ایتونز برروی یک مک و یا ویندوز یا اینکه پس از کپی کردن موزیک به یک ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خودتان مجددا همان اهنگ تکراری را بشنوید ، در این صورت باید گفتکه اهنگ های تکراری کاملا ممکن است که به اشتباه دوبار در ایتونز وارد شده باشند .

در چنین شرایطی ، باید گفتکه لایبری موزیک ها می تواند براحتی حاوی ترانه ها و اهنگ های تکراری باشند ، بویژه بعنوان یک مجموعه ای که شما در طول زمان ایجاد کرده اید . چرا که اگر شما سی دی های رایت شده داشته باشید و موزیک هایی را به داخل ایتونز وارد کرده باشید ، یا اهنگ هایی را از SoundCloud و وب دانلود کرده باشید ، یا البوم ها و اهنگ هایی را از چندین منابع همچون ایتونز ، امازون و جاهای دیگر خریده باشید ، در نهایت می توان گفتکه این امر براحتی باعث ایجاد نسخه های تکراری از همان اهنگ در ایتونز می شود .

اما در حالیکه ایتونز میل به داشتن قابلیتی همچون یافتن اهنگ های تکراری را دارد ، این ویژگی در نسخه های جدیدتر از ایتونز یعنی از نسخه ی ۱۲.۰ و نسخه های پس از ان تغییر کرده است ، که این امر موجب شده است تا بسیاری از کاربران براین باور باشند که شما نمی توانید اهنگ های تکراری را با این برنامه پیدا کنید . در این صورت ، لازم به ذکر است که این وضعیت اشاره شده به این صورت نمی باشد ، بلکه تنها شرایط ان تغییر و جابجا شده است .

و اما چگونه اهنگ های تکراری در ایتونز ۱۲ و نسخه های پس از آن را پیدا و نشان دهیم :

در نظر داشته باشید که ، پیدا کردن اهنگ های تکراری و موارد تکراری در ایتونز ۱۲ برای مک و ویندوز مشابه است که در اینجا می توانید نحوه ی پیدا کردن و مشاهده ی ان ها را دریابید .

  1. ابتدا اگر شما تا پیش از این چنین کاری را انجام نداده اید ، می بایست برنامه ی ایتونز را باز کنید .
  2. حال می بایست به موزیک لایبری خود در ایتونز مراجعه کنید .
  3. اکنون می بایست که برروی منوی کشویی File کلیک کنید و سپس به Library مراجعه کنید .
  4. پس از ان می بایست از زیر منوی Library گزینه ی Show Duplicate Items را انتخاب کنید .<strong>چگونه</strong> اهنگ های تکراری در ایتونز ۱۲ و <strong>نسخه</strong> های پس از ان را <strong>پیدا</strong> <strong>کنیم</strong> ؟
  5. در پایان ، می بایست ایتونز یک لیست از اهنگ های تکراری و نهایی را جمع اوری کند که شما می توانید از این طریق به بررسی کردن و بازبینی ان بطور مستقل بپردازید .<strong>چگونه</strong> اهنگ های تکراری در ایتونز 12 و <strong>نسخه</strong> های پس از ان را <strong>پیدا</strong> <strong>کنیم</strong> ؟

در نظر داشته باشید که پس از پایان ، شما می توانید برروی گزینه ی Done در صفحه ی Display Duplicate به منظور بازگشت به لیست عادی اهنگ ها از لایبری ایتونز خود کلیک کنید .

و اما ایا اهنگ های ایتونز عملا تکراری هستند یا تنها نام یک اهنگ مشابه اما با محتوای متفاوت نشان داده می شود ؟

در واقع ، زمانیکه شما در صفحه ی Display Duplicate در ایتونز هستید ، اگر اهنگ ها و یا ترانه ها عملا تکراری باشند و یا چناچه حقیقتا همان عنوان نام اهنگ یا نام هنرمند را مجددا نشان دهد ، برای تایید بطور کامل به شما نشان داده خواهند شد . هرچند که این امر لزوما به این معنا نمی باشد که اهنگ ها مشابه هستند .

بعنوان مثال ، ایتونز عناوین تکراری را برای دو نسخه ی متفاوت از همان اهنگ را چنانچه انها دارای نام های مشابه باشند و یا حتی اگر اهنگ ها و فایل ها در حقیقت بطور کامل متفاوت باشند ، نمایش خواهد داد . در نتیجه ، درک کردن این موضوع مهم است ، بویژه اگر شما موزیک های زیادی از همان هنرمند ، همراه با البوم های زنده ، مجموعه های Greatest Hits یا ریمیکس ها و غیره از ان را داشته باشید .

بنابراین ، یکی از روش های کاربردی به منظور تشخیص ان برای پیگیری نسخه های تکراری و واقعی از یک اهنگ که کمی ساده تر باشد ، استفاده از ستون Time برای هر اهنگ به منظور مشاهده ی اینکه پخش هر اهنگ چه مدت زمان است ، می باشد . حال ، اگر مدت زمان پخش هر اهنگ دقیقا یکسان باشد ، به احتمال بسیار اهنگ ها در واقع مشابه هستند و تنها اهنگ های ضبط شده متفاوت با همان نام نمی باشند . همچنین می بایست به نام البوم ها هم نیز توجه داشته باشید ، زیرا این امر می تواند یک شاخص مفید و کاربردی باشد .

<strong>چگونه</strong> اهنگ های تکراری در ایتونز ۱۲ و نسخه های پس از ان را <strong>پیدا</strong> <strong>کنیم</strong> ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 8 مرداد 1397 - 3:40
قدرت گرفته از نیلوبلاگ