چگونه در ایفون و یا ایپد حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر را حذف کنیم ؟

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 34

چگونه در ایفون و یا ایپد حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر را حذف کنیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه بدون هیچگونه دردسری حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر را در سیستم عامل iOS به منظور ازاد کردن حافظه ی ذخیره سازی دیوایس خود پاک کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی باید بگوییم که اپلیکیشن تویتتر در ایفون و یا ایپد دارای قابلیتی می باشد که امکان حذف حافظه ی کش (Cache) بصورت دستی از درون خود برنامه را میسر می سازد . به این صورتکه این قابلیت یک روشی را ارائه می دهد تا حافظه ی ذخیره سازی دیوایس را مجبور کند حافظه ی کش اضافی و اطلاعات ذخیره شده در برنامه ی تویتتر در سیستم عامل iOS را که بیش از اندازه فضا را اشغال کرده است ، حذف و خالی کند ، تا از این طریق برخی از فضای ذخیره سازی در دیوایس کاربر ازاد شود. بنابراین ، باید بگوییم که این روش بسیار کاربردی می باشد ، زیرا سیستم عامل iOS روشی را برای پاک سازی حافظه ی کش بصورت دستی و جداگانه در ایفون یا ایپد ارائه نمی دهد . در نتیجه ، اگر شما قصد حذف اطلاعات اپلیکیشن های نصب شده خود همچون Documents & Data در سیستم عامل iOS را دارید ، می بایست سیستم عامل iOS را به انجام فرایند پاک سازی در زمانیکه حافظه ی ذخیره سازی ان نزدیک به کامل شدن می باشد ، مجبور کنید و یا اپلیکیشن را حذف کنید و مجددا آن را دانلود کنید .

اما لازم به ذکر است که این دو روش اشاره شده ، در مورد اپلیکیشن تویتتر صادق نمی باشد ، چرا که توسعه دهندگان این اپلیکیشن به موضوع اشاره شده توجه داشته اند و در دورن این برنامه قابلیتی را قرار داده اند که امکان پاک سازی اسناد و داده های ذخیره سازی کش را بصورت دستی برای کاربران فراهم می کند .

و اما اموزش حذف حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر در ایفون و یا ایپد :

قابل ذکر است که حذف حافظه ی کش تویتتر در ایفون و یا ایپد بسیار اسان می باشد ، که در ادامه قدم به قدم نحوه ی انجام ان را به شما نشان خواهیم داد .

  1. ابتدا می بایست اپلیکیشن تویتتر را در دیوایس خود اجرا کنید و سپس به صفحه ی پروفایل خود مراجعه کنید .
  2. حال می بایست برروی ایکونی که شبیه به چرخ دنده می باشد ، تپ کنید .چگونه در ایفون و یا ایپد حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر را حذف کنیم ؟
  3. سپس می بایست در منوی پاپ اپی که برای شما ظاهر می شود ، برروی گزینه ی Settings تپ کنید .چگونه در ایفون و یا ایپد حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر را حذف کنیم ؟
  4. اکنون می بایست از منوی تنظیمات ، گزینه ی Data usage را انتخاب کنید .چگونه در ایفون و یا ایپد حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر را حذف کنیم ؟
  5. پس از ان ، می بایست در زیر بخش Storage ، دو گزینه ی Media Storage و Web Storage را پیدا کنید و براساس تمایل خود یکی را انتخاب کنید . (بیاد داشته باشید که در کنار هر کدام از این گزینه ها ، به شما نشان داده می شود که در حال حاضر چه میزان از حافظه ی ذخیره سازی را دربر گرفته اند .)چگونه در ایفون و یا ایپد حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر را حذف کنیم ؟
  6. بنابراین ، می بایست برروی یکی از دو گزینه Media Storage و Web Storage  تپ کنید و سپس اگر برروی گزینه ی Media Storage تپ کرده اید ، می بایست گزینه ی Clear Media Storage را انتخاب کنید و اگر برروی گزینه ی Web Storage تپ کرده اید ، می بایست گزینه ی Clear web page storage را انتخاب کنید ، تا حافظه ی کش مرتبط با ان ها در برنامه ی تویتتر حذف شوند .چگونه در ایفون و یا ایپد حافظه ی کش (Cache) اپلیکیشن تویتتر را حذف کنیم ؟

بنابراین ، این روش یک نکته بسیار عالی برای کاربرانی می باشد که از اپلیکیشن توییتر بسیار استفاده می کنند بویژه پس از انکه حجم اپلیکیشن توییتر با توجه به میزان حافظه ذخیره سازی (Documents & Data) بسیار بزرگ شده است . در این صورت ، از آنجاییکه می توان حافظه کش و ذخیره سازی اپلیکیشن تویتتر را بصورت دستی حذف کرد ، باید گفت که فضای ذخیره سازی قابل توجهی از این طریق در ایفون یا ایپد آزاد و بازخواهد گشت .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 17 مرداد 1396 - 1:17
قدرت گرفته از نیلوبلاگ