با افزایش در اندازه ی ایفون ها ، احتمالا اپید مینی ۷.۹ اینچی کنار خواهد رفت

براساس اخرین شایعات منتشر شده ، ظاهرا عمر ایپد های مینی ۷.۹ اینچی برای همیشه از سوی اپل به سر رسیده است و دیگر شاهد نسل جدید این نوع ایپد ها نخواهیم بود . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بلومبرگ اخیرا یک مدت زمان بسیاری را در بازسازی یک پست صرف کرده است ، چیزی که بسیاری از ما پیش از این در مورد خطوط اینده ایفون های اپل می دانستیم . همچنین ، این پست نیز شامل یک پاراگراف کوچک می باشد که می تواند بهترین تعبیر بعنوان کنار گذاشتن ایپد مینی بشمار اید .

بنابراین ، در اخرین پاراگراف این پست منتشر شده در روز دوشنبه ، بلومبرگ توضیح می دهد که :

ایپد مینی که اخرین بار در سال ۲۰۱۵ ارتقا یافته بود و همچنین از انجاییکه ایپد ۹.۷ اینچی اخرین بار در ماه مارس تجدید و بروز شده است ، بنظر نمی رسد ابن ابپد مینی ارتقا یابد . چرا که این اطلاعات را یک شخص اشنا با برنامه های این کمپانی (اپل) گفته است .

لازم به ذکر است که این امر جای تعجبی ندارد از اینکه برخی سریعا به سمت گذاشتن نظر و کامنت روی اورند . برای مثال LOOP گفته است که ، این امر بنظر می رسد برای تایید مواردی بطور گسترده حدس زده می شد که درست باشد ، به این معنا که پایان عمر ایپد مینی به سر رسیده است .

از طرفی ، گفتنی است که پایان عمر ایپد مینی تا حد زیادی جای تعجب ندارد . ان هم اینکه این تبلت در حدود سه سال بروزرسانی نشده است ، که می بایست به شما بگوییم که تنها چه میزان این تبلت برای این کمپانی اهمیت دارد .

اما از سوی دیگر ، این امر واضح است که اپل می تواند پول بیشتری را با ایفون هایی با اندازه ی بزرگتر نسبت به نگه داشتن پیرامون یک تبلت ۷.۹ اینچی بدست اورد . در نظر داشته باشید که ، ایپد مینی پایه ۳۹۹ دلار قیمت دارد . در نتیجه ، بزرگترین شایعه در مورد ایفون پلاس ۶.۵ اینچی اینده در حدود ۹۹۹ دلار عرضه می شود .

بنابراین ، در اینده ما برای دیدن و عرضه ی مجدد ایپد مینی اپل شگفت زده نخواهیم شد . در این صورت ، بجای اینکه آن را یک ایپد بنامیم ، این دیوایس قریب به یقین بعنوان یک ایفون همواره بزرگتر به بازار عرضه خواهد شد .

در پایان ، باید بگوییم که در هفته های اینده انتظار می رود تا شرکت اپل به معرفی سه ایفون جدید بپردازد . این امر احتمالا شامل یک نسل دوم ایفون X با صفحه نمایش ۵.۸ اینچی ، اسمارت فون ۶.۵ اینچی فوق الذکر و یک مدل ۶.۱ اینچی با صفحه نمایش LCD خواهد بود . همچنین ، امسال خطوط ایپد پرو می بایست شامل یک مدل ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 0
برچسب ها :

تاريخ : جمعه 9 شهريور 1397 | 15:55 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |