تصویر اپل واچ سری 4 همراه با نشان دادن صفحه نمایش بزرگتر و واچ فیس جدید لو رفته است

براساس جدیدترین تصویر و اطلاعات بدست امده از سوی وب سایت ۹to5Mac ، ظاهرا اپل واچ سری ۴ همراه با صفحه نمایش بزرگتر و واچ فیس جدید عرضه خواهد شد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که در یک روز که پیش از این تمامی کاربران مشاهده کردند ، اولین تصویر و دیدگاه قابل توجه از ایفون XS در اندازه های ۵.۸ اینچی و ۶.۵ اینچی به بیرون عرضه شد ، اما در حال حاضر یک تصویر جدید لو رفته است که ظاهرا نسل چهارم اپل واچ را نشان می دهد . از طرفی ، گذشته از این و بواسطه ی وب سایت ۹to5Mac ، این تصویر نشان می دهد که نسل بعدی دیوایس پوشیدنی اپل همراه با یک صفحه نمایش بزرگتر و واچ فیس جدید از راه خواهد رسید .

بنابراین ، همانطور که شما می توانید مشاهده کنید ، مهمترین تغییر موجود در صفحه نمایش تماما جدید لبه به لبه و یافته شده برروی این دیوایس پوشیدنی می باشد . همچنین، باید بگوییم که شایعات پیشین هم به این موضوع اشاره کرده بودند که این کمپانی کوپرتینویی اندازه ی صفحه نمایش اپل واچ را با ۱۵ درصد افزایش بزرگتر خواهد کرد . در این صورت ، بنظر می رسد که این تصویر جدید چنین اطلاعاتی را تایید می کند .

ضمنا ، باید گفتکه این واچ فیس نشان داده شده جدید می باشد . چرا که در این تصویر بنظر می رسد که واچ فیس جدید شامل هشت قابلیت در اطراف زمان و در داخل ساعت می باشد . بنابراین ، بنظر می رسد که این تغییرات وجود صفحه نمایش بزرگتر در چنین دیوایسی را تایید می کند .

در نهایت ، باید بگوییم که یک سوراخ جدید در بین دکمه ی اصلاح شده کناری (Side) و Digital Crown وجود دارد . این در حالی می باشد که وب سایت ۹to5Mac می گوید که این سوراخ احتمالا یک میکروفون اضافی می باشد .

در این صورت ، باید بگوییم که با فرض براینکه چنین اطلاعات و تصویر لو رفته ای صحیح باشند ، این امر فوق العاده است برای دیدن اینکه اپل در نهایت ظاهر دیوایس پوشیدنی خود را پس از سه نسل تغییر داده است . همچنین ، دانستن این امر نیز شگفت انگیز است که حداقل یک واچ فیس جدید می تواند وجود داشته باشد .

بنابراین ، در پایان باید بگوییم که همانطور که در روز های گذشته تایید شده است ، شرکت اپل رویداد پاییزی خود را در روز چهارشنبه ، ۱۲ سپتامبر و در ساعت ۱۰a.m. PDT اغاز خواهد کرد . همچنین ، در کنار سه ایفون جدید و اپل واچ ، در این رویداد نیز می بایست شاهد دو ایپد پرو جدید باشیم . از طرفی ، مک های جدید نیز می توانند در این مراسم معرفی شود .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 51
برچسب ها :

تاريخ : دوشنبه 12 شهريور 1397 | 6:37 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.