اولین تصویری که ظاهرا از ایفون XS سال ۲۰۱۸ لو رفته است

بتازگی وب سایت ۹to5Mac مدعی به انتشار تصاویری لو رفته از ایفون های سال ۲۰۱۸ شرکت اپل شده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که تنها چند ساعت پس از انکه شرکت اپل اعلام کرده بود که این شرکت رویداد پاییزی خود را در ۱۲ سپتامبر برگزار خواهد کرد ، وب سابت ۹to5Mac تصویری را منتشر کرده است که در ان ادعا می کند که این اولین تصویر رسمی می باشد که دو تا از سه ایفون های جدید این کمپانی که انتظار می رود در ان تاریخ معرفی شوند را نشان می دهد . همچنین ، این وب سایت نیز ادعا می کند که دو تا از این گوشی های جدید نام ایفون XS را دارند .

بنابراین ، همانطور که شما می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید ، باید بگوییم که آنچکه ما احتمالا مشاهده می کنیم نسل دوم آیفون X با صفحه نمایش ۵.۸ اینچی OLED می باشد که در بالای یک مدل تماما جدید ۶.۵ اینچی از نوع OLED قرار گرفته است ، که در مورد هر دوی ان ها شایعات بلند مدتی وجود دارد . همچنین ، یک ایفون ۶.۱ اینچی LCD نیز انتظار می رود تا در کمتر از دو هفته اولین حضور خود را رقم سازد .

از طرفی ، در پست روز پنجشنبه خود ، وب سایت ۹to5Mac ادعا کرده بود که هر دو گوشی های OLED در یک گزینه ی رنگ طلایی جدید دردسترس خواهند بود که هرگز در ایفون X سال ۲۰۱۷ ارائه نشده بود .

سایر جزئیات همچنان مشخص نشده است ، اما ما می توانیم با اطمینان گزارش کنیم که ایفون XS نام خواهد داشت و مدل OLED در دو اندازه شامل یک نسخه ی بزرگتر عرضه خواهند شد و هر یک در رنگ طلایی برای اولین بار ارائه می شوند .

گفتنی است که ، در حال حاضر هیچ دلیلی وجود ندارد که اعتقادات مربوط به ادعا های وب سایت ۹to5Mac اشتباه باشند .

از سوی دیگر ، در نظر داشته باشید که این تصویر لو رفته با شایعات پیشین که گفته می شد اپل برنامه برنامه ریزی کرده است تا ظاهر اصلی از ایفون X را برای خطوط امسال حفظ کند ، مطابقت دارد . از طرفی ، تمامی سه ایفون های جدید انتظار می رود تا ویژگی هایی همچون فیس ایدی و شامل یک پشت شیشه ای را دربر داشته باشند . البته ، این درحالی می باشد که انتظار می رود تا دور مدل های OLED شامل Stainless Steel باشند ، در حالیکه مدل LCD ارزان قیمت احتمالا دارای دوری ساخته شده از الومینیوم خواهد بود .

لازم به ذکر است که ، از الان تا ۱۲ سپتامبر ما می بایست انتظار بیشتری از لو رفتن اطلاعاتی در مورد این دیوایس ها داشته باشیم .

بعنوان یک یاداوری ، رویداد پاییزی اپل برای شروع در روز چهارشنبه ، ۱۲ سپتامبر و در ساعت ۱۰a.m. PDT برنامه ریزی شده است و این رویداد بصورت زنده استریم و پخش خواهد شد . از طرفی ، در کنار ایفون های جدید ، احتمالا در این رویداد از ورود دو ایپد پرو جدید و نسل چهارم اپل واچ پرده برداری خواهد شد . همچنین ، معرفی نسل جدید مک ها هم وجود دارد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 66
برچسب ها :

تاريخ : دوشنبه 12 شهريور 1397 | 6:37 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.