اپل نهمین نسخه بتا از iOS 12 و هشتمین نسخه بتا را برای watchOS 5 ، tvOS 12 و macOS Mojave منتشر کرد

در روز گذشته ، شرکت اپل دوازدهمین نسخه بتای iOS 12 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل توسعه دهندگان را با انتشار دوازدهمین نسخه بتای iOS 12 در روز جمعه پیش از تعطیلات اخز هفته U.S. Labor Day شگفت زده کرده است . در واقع ، این بروزرسانی از طریق روش OTA و همچنین از طریق وب سایت توسعه دهندگان اپل دردسترس می باشد . لازم به ذکر است که ، این نسخه بتای جدید یک مشکل هشدار را که در یازدهمین نسخه بتای iOS 12 ظاهر می شده است را رفع کرده است .

چرا که در اوایل روز گذشته ، برخی از توسعه دهندگان گزارش کرده بودند که یک پیام بروزرسانی iOS برروی دیوایس های خودشان با نصب بودن یازدهمین نسخه بتای iOS 12 دریافت کرده اند . در واقع ، در این هشدار ظاهر شده چنین پیامی قابل رویت بوده است که ، (هم اکنون یک نسخه ی جدید از بروزرسانی iOS دردسترس می باشد . لطفا نسخه بتای iOS 12 را بروزرسانی کنید .) حال ، پس از نصب دوازدهمین نسخه بتای iOS 12 این مسئله رفع خواهد شد .

اپل دوازدهمین نسخه بتای iOS 12 را برای توسعه دهندگان همراه با رفع مشکل هشدار آزار دهنده عرضه کرد

بنابراین ، با تمامی این تفاسیر گفتنی است که اگر ما اطلاعات بیشتر و جدیدی را همراه با این نسخه ی بتا پیدا کنیم ، ما به شما با بروز کردن این پست خبر خواهیم داد .

همچنین ، قابل ذکر است که این نسخه بتای جدید و بروز شده در روز گذشته دارای یک شماره ساختی همچون ۱۶A5366a می باشد.

اما بعنوان یک یاداوری ، باید بگوییم که شرکت اپل رویداد پاییزی را با تمرکز برروی ایفون های خود در روز چهارشنبه ، ۱۲ سپتامبر که در ساعت ۱۰a.m.PDT اغاز می شود ، برگزار خواهد کرد . همچنین ، این مراسم Gather round می بایست شامل معرفی سه ایفون جدید ، دو ایپد پرو جدید و اپل واچ ۲۰۱۸ باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 49
برچسب ها :

تاريخ : دوشنبه 12 شهريور 1397 | 6:37 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.