تاریخ های انتشار برای iOS 12 ، macOS Mojave ، watchOS 5 و tvOS 12 مشخص شدند

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 117

بالاخره انتظارات به پایان رسید و شرکت اپل تاریخ عرضه ی رسمی هر چهار سیستم عامل خود را برای عموم مشخص و اعلام کرد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

شرکت اپل تاریخ های انتشار رسمی برای مجموعه ای از بروزرسانی های جدید و مرتبط با نرم افزار سیستمی خود را شامل iOS 12 ، macOS Mojave 10.14 ، watchOS 5 و tvOS 12 که در چند روز اینده عرضه خواهند شد را اعلام کرده است .

در واقع ، این نسخه های نرم افزاری جدید به ان معنا می باشد که اگر شما یک سیستم مک ، ایفون ، ایپد ، ایپاد تاچ ، اپل واچ یا اپل تی وی جدید و مناسب دارید ، شما می توانید این ویژگی های جدید و عملکرد ها را برروی دیوایس های خود بزودی بدست بیاورد .

بیاد داشته باشید که ، کاربرانی که در حال حاضر یکی از نسخه های بتای عمومی یا نسخه های بتای توسعه دهندگان ایجاد شده از iOS 12 یا macOS Mojave را اجرا می کنند ، برای بروزرسانی بصورت مستقیم به نسخه های نهایی در زمانیکه انها برای عموم عرضه می شوند ، قادر خواهند بود .

و اما تاریخ انتشار iOS 12 روز ۱۷ سپتامبر می باشد :

بطور کلی ، iOS 12 منتشر خواهد شد و برای عموم و همگان در تاریخ ۱۷ سپتامبر دردسترس خواهد بود . بنابراین ، این بروزرسانی بصورت یک دانلود از طریق اپلیکیشن Settings برروی یک ایفون یا ایپد و یا از طریق ایتونز اگر یکی از این دیوایس ها به یک کامپیوتر متصل باشد ، بصورت رایگان موجود و دردسترس خواهد بود .

قابل ذکر است که ، iOS 12 برروی بهبودات عملکرد تمرکز کرده است ، اما همچنین شامل یک تنوع از ویژگی های جدید همچون Screen Time که به شما اجازه می دهد تا محدودیت های زمان برای اپلیکیشن های مصرفی را تنظیم کنید، یک قابلیت جدید Siri Shortcuts که به شما اجازه می دهد وظایف خودکار با سیری را انجام دهید ، بهبوداتی برای اپلیکیشن های پیشفرض همچون Photos ، Stocks ، iBooks و Voice Memos ، در کنار بهبوداتی برای مدیریت نوتیفیکیشن ها و … می باشد.

بنابراین ، صاحبان ایفون ، ایپد و ایپاد تاچ می توانند لیست سازگاری iOS 12 را بررسی کنند تا اگر دیوایس ان ها پشتیبانی می شود را مشاهده کنند .

<strong>تاریخ</strong> های <strong>انتشار</strong> برای iOS 12 ، macOS Mojave ، watchOS 5 و tvOS 12 <strong>مشخص</strong> <strong>شدند</strong>

و اما تاریخ انتشار macOS Mojave روز ۲۴ سپتامبر می باشد :

بطور کلی ، macOS Mojave 10.14 برای کاربران مک در روز ۲۴ سپتامبر دردسترس خواهد بود . در واقع ، این نسخه ی نرم افزار سیستمی جدید از طریق تب Updates در Mac App Store بعنوان یک دانلود رایگان دردسترس و موجود می باشد .

همچنین ، گفتنی است که ویژگی های macOS Mojave یک حالت اختیاری تماما جدید Dark Theme ، یک ویژگی جدید Stacks در دسکتاپ که کمک می کند تا یک دسکتاپ برهم ریخته را مرتب و سازمان دهی کنید ، گزینه های نمایش جدید Finder ، ابزار های جدید اسکرین شات ، یک طراحی مجدد مک اپ استور و شامل برنامه های جدید گوناگون از دنیای iOS برروی پلتفرم مک مانند Stocks و Voice Memos می باشد .

بنابراین ، کاربران مک می توانند سخت افزار خودشان را در لیست مک های سازگار با macOS Mojave بررسی کنند تا اگر کامپیوترشان اخرین نسخه ی سیستم عامل را اجرا خواهد کرد ، مشاهده کنند .

تاریخ های <strong>انتشار</strong> برای iOS 12 ، macOS Mojave ، watchOS 5 و tvOS 12 <strong>مشخص</strong> <strong>شدند</strong>

و اما تاریخ انتشار watchOS 5 روز ۱۷ سپتامبر می باشد :

در کل ، کاربران اپل واچ می توانند watchOS 5 را در روز ۱۷ سپتامبر از طریق ایفون جفت شده با ان و از طریق برنامه ی Watch دانلود کنند .

اما ویژگی های جدید watchOS 5 شامل گزینه های تمرین ، ویژگی های رقابت اکتیویتی ، وجود اپلیکیشن Podcasts و یک ویژگی جذاب Walkie-Talkie که به شما اجازه می دهد تا چت زنده با سایر کاربران اپل واچ داشته باشید ، می باشد.

تاریخ های انتشار برای iOS 12 ، macOS Mojave ، watchOS 5 و tvOS 12 <strong>مشخص</strong> <strong>شدند</strong>

و اما تاریخ انتشار tvOS 12 روز ۱۷ سپتامبر می باشد :

بطور کلی ، tvOS 12 برای صاحبان اپل تی وی در روز ۱۷ سپتامبر از طریق برنامه ی Settings در tvOS دردسترس و موجود خواهد بود .

همچنین ، tvOS 12 شامل ویژگی های جدیدی همچون اسکرین سرور های Space ، پر کردن خودکار رمز عبور و بهبود یافتن قابلیت های ثبت نام می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 24 شهريور 1397 - 22:26
قدرت گرفته از نیلوبلاگ