هم <strong>اکنون</strong> <strong><strong>ایفون</strong></strong> Xs ، <strong><strong>ایفون</strong></strong> Xs Max و اپل واچ سری 4 <strong>برای</strong> پیش <strong>سفارش</strong> <strong>دردسترس</strong> می <strong>باشند</strong>

اگر شما هم از طرفداران محصولات اپل می باشید و خواستار ان هستید ، باید بگوییم که هم اکنون پیش سفارش  ایفون Xs ، ایفون Xs Max و اپل واچ سری ۴ اغاز شده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که درحال حاضر ایفون Xs ، ایفون Xs Max و اپل واچ سری ۴ برای پیش سفارش موجود و دردسترس می باشند . در واقع ، این بدان معنا می باشد که کاربران در کشور های تعیین شده برای عرضه می توانند مکان سفارشات را برای این دیوایس های جدید در وب سایت اپل ، اپلیکیشن موبایل Apple Store ، یا از طریق یکی از شرکای خرده فروشی جانبی اپل ثبت کنند .

لازم به ذکر است که ، بطور معمول ما توصیه می کنیم از اپلیکیشن Apple Store استفاده کنید ، چرا که این اپلیکیشن بعنوان یک تجربه خرید ساده تری را ارائه می دهد و بطور معمول از وب سایت اپل در طول دوره هایی که ترافیک ان سنگین می باشد ، قابل اعتمادتر است . از طرفی ، برای کسانیکه همچنان تصمیم به خرید دارند ، ما لیستی از پست های کاربردی در رابطه با این دیوایس ها را برای شما در ادامه قرار داده ایم .

ایفون Xs و ایفون Xs Max معرفی شدند

اپل واچ سری ۴ همراه با ویژگی های جدید معرفی شد

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 57
برچسب ها :

تاريخ : شنبه 24 شهريور 1397 | 22:26 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.