تماشا کنید : تبلیغ جدید اپل که شخصیت های Elvis برای یکدیگر از طریق قابلیت فیس تایم گروهی می خوانند

نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 5

 تماشا, کنید, : تبلیغ, جدید, اپل که شخصیت, های Elvis برای, یکدیگر, از طریق, قابلیت, فیس تایم, گروهی, می خوانند,

اگر شما هم از طرفداران تبلیغ,ات بی نظیر اپل هستید و همواره ان ها را دنبال می کنید, ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جدید,ترین تبلیغ, اپل همراه با نمایان کردن قابلیت, فیس تایم, گروهی, با ما همراه باشید .

باید بگوییم که شرکت اپل در روز پنجشنبه از طریق, کانال یوتیوب رسمی خود یک تبلیغ, جدید, را با عنوان (A Little Company) منتشر کرده است ، که در این تبلیغ, هدف تنها نمایان کردن موزیک There’s Always Me توسط Elvis Presley نمی باشد ، بلکه همینطور هدف یک مجموعه از شخصیت, های Elvis برای, نشان دادن قابلیت, تماس فیس تایم, گروهی, می باشد .

بنا برای,ن ، در حالیکه اجرا و پخش این تبلیغ, ۷۰ ثانیه طول می کشد ، این تبلیغ جذاب شخصیت, های Elvis را از سراسر جهان نشان می دهد که همگی در تبلیغ جدید, اپل با عنوان (A Little Company) برای, یکدیگر, از طریق, قابلیت, فیس تایم, گروهی, می خوانند, .

و اما در اینجا می توانید این تبلیغ جدید, اپل را مشاهده کنید, :

موزیک : (There’s Always Me) توسط Elvis Presley

لازم به ذکر است که ، قابلیت, تماس فیس تایم, گروهی, تا ۳۲ شرکت کننده را در یک زمان برروی ایفون ، ایپد و ایپاد تاچ همراه با iOS 12.1 و برروی کامپیوتر های مک همراه با Mojave 10.14.1 و برروی اپل واچ همراه با watchOS 5.1 (تنها تماس های صوتی) پشتیبانی می کند .

اموزش : نحوه ی استفاده از فیس تایم, گروهی, (Group FaceTime) در ایفون و ایپد

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید, : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 12 آذر 1397 - 0:18
قدرت گرفته از نیلوبلاگ
close
تبلیغات در اینترنت