به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

شمارنده

پر مخاطب ها

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

اپل دیگر iOS 12.0 را  ساین, نمی کند

متاسفانه باید که بگوییم که شرکت اپل ، در روز سه شنبه امکان, ساین, به iOS 12.0.1 را برای تمامی دیوایس های خود برای همیشه غیرممکن کرده, است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل امکان, ساین, به iOS 12.0.1 را در روز سه شنبه متوقف, کرده, است ، در نتیجه این امر را می توان یک حرکتی بشمار اورد که تمامی کاربران ایفون و ایپد را از دانگرید, فریمور هایشان از طریق ایتونز به هر نسخه ی پایین تر از iOS 12.1 منع می کند .

لازم به ذکر است که ، این امر تقریبا یک ماه کامل از زمانیکه شرکت اپل iOS 12.1 را بطور عمومی منتشر کرده, بود ، گذشته است . در نتیجه ، این عمل را می توان یکی از طولانی ترین پنجره های ساین, فریمور در خاطره ی اخیر این کمپانی مستقر کوپرتینویی بشمار اورد ، چرا که اکثر پنجره های ساین, فریمور تنها برای حدود دو هفته طول می کشند .

همچنین ، گفتنی است که شرکت اپل بطور منظم امکان, ساین, به نسخه های قدیمی تر از iOS را برای وادار کردن بیشتر افراد به بروزرسانی دیوایس هایشان متوقف, می کند . چرا که بسیاری از این بروزرسانی ها شامل پچ های امنیتی حیاتی یا بهبودات عملکرد می باشند که اپل می خواهد تا کاربرانش از ان ها بهره ببرند ، اما این عملکرد ان ها نیز مانع عمل جیلبریک می شود ، زیرا اغلب ابزار های جیلبریک معمولا نسخه های فریمور قدیمی تر را پشتیبانی می کنند .

در همین راسنا ، گفتنی است که Electra و unc0ver دو ابزار های جیلبریک اغلب رایجی هستند که دردسترس می باشند و تنها iOS 11.0 تا بتای سوم iOS 11.4 را پشتیبانی می کنند . اما در طرف مقابل ، در حال حاضر هیچ ابزار جیلبریک عمومی موجود برای پشتیبانی از هرگونه نسخه ی iOS 12 وجود ندارد و بنابراین اگر شما پیش از این جیلبریک کننده بوده اید ، این اخبار تاثیر چندانی برایتان ندارد .

اما برای کسانیکه در حال انتظار برای یک جیلبریک در iOS 12 هستند ، این امر بطور بالقوه یک معامله ی بزرگ بشمار می اید . چرا که بسیاری از هکر های تحسین برانگیز iOS ، پیش از این اهمیت ماندن در پایین ترین فریمور ممکن را برای انتظار یک جیلبریک جدید بیان کرده, بودند . در واقع ، این امر به این دلیل است که هر پچ اکسپلویت بروزرسانی جدید بتواند بطور بالقوه برای دیوایس جیلبرک شده شما مورد استفاده قرار گیرد .

بنابراین ، گفتنی است که انتشار این زمان بندی سریع و بروز شده از سوی اپل ، ادامه داشتن تلاش های این بازی موش و گربه در بین کمپانی اپل و هکر های برجسته در جامعه ی جیلبریک را تصدیق می کند . در این صورت ، اگر شما در iOS 12.0 یا iOS 12.0.1 هستید و در حال انتظار برای یک جیلبریک می باشید ، پیشنهاد می شود که در فریمور فعلی خود بمانید . اما اگر شما علاقه ای به جیلبریک کردن ندارید ، سپس شما می توانید به سمت جلو رفته و به iOS 12.1 بروزرسانی کنید .

از طرفی ، مانند همیشه شما می توانید مشاهده کنید که کدام یک از نسخه های iOS برای دیوایس شما از وب سایت IPSW.me همواره می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش
دوشنبه 12 آذر 1397 - 0:18
بازدید : 25
برچسب‌ها :

آمار سایت

آنلاین :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید هفته گذشته :
بازدید ماه گذشته :
بازدید سال گذشته :
کل بازدید :
تعداد کل مطالب : 10818
تعداد کل نظرات : 2